Bulunduğunuz Yer : Ana Sayfa | Hakkımızda

YILMAZLAR ÇELİK MAK.MÜH. Ve TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

YILMAZLAR ÇELİK MAK.MÜH. Ve TUR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Gelişmiş ülkelerin vazgeçilmez yapı sistemi olan çelik konstrüksiyon yapı sistemleri özellikle deprem kuşağında bulunan ülkeler için de en uygun yapı sistemidir.

Çeliğin Özellikleri

Çelik, elastisite modüllü ve mukavemeti yüksek, izotropik bir malzemedir.

Çelik, sünek bir malzemedir. Büyük şekil değiştirme kabiliyeti vardır. Depreme dayanıklıdır.

Çelik konstrüksiyon yapıların tadilat ve demontaj özelliği vardır. Çoğu zaman fabrika ortamında işlendiğinden üretim, hava şartlarından etkilenmez. Üretim kaliteli ve kısa sürelidir.

Çelik konstrüksiyon yapı sistemleri ile konvansiyonel yapılara göre daha büyük açıklıklar geçilebilir. Değişik mimari geometrilere, mukavemet ve estetik ile mükemmel cevap verir.

Çelik konstrüksiyon, temel zemini zayıf olan binalarda, özellikle deprem bölgelerinde güvenle kullanılır.

Yılmazlar Çelik Mak. Müh. ve Tur. San. Tic. Ltd.Şti.

Referans listesinde'de görülebileceği gibi Çelik konstrüksiyon, paslanmaz çelik, tank, köprü vinç, çelik yapı. alüminyum ergitme ve tutma fırınları, konveyör ve otomatik modüler bant sistemleri ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

30 yılı aşan sürede, önce kalite felsefesiyle büyüyen şirketimiz 2000 m2 ' lik tesislerinde anahtar teslimi olarak onlarca projeyi tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Her türlü proje, tasarım ve anahtar teslim uygulama konularında sizlere en hızlı şekilde çözüm üretmeye hazırız,sizin için en kısa sürede ve en ekonomik çözümler üretebilecek deneyime sahip olduğumuz inancındayız.

Copyright © 2012 YILMAZLAR ÇELİK - Tüm Hakları Saklıdır.